rady-a-navody - AstraNet.cz

+420 604 254 986
astra@astranet.cz

Rady a návody

Proč plně automatický kávovar JURA?

1. Volnost ve výběru kávy
Plně automatické kávovary JURA umožňují dopřát si výběr z neomezené řady čerstvé kávy dle Vaši chuti. Můžete si vychutnat exkluzivní pražené delikatesy, vzácně nalezené odrůdy, nebo výrobek z místního supermarketu. Přístroje jsou založeny na tom, aby dostaly z jakéhokoliv kávového zrnka to nejlepší.

2. Přizpůsobení nápojů a optimální údržba na stisknutí tlačítka
Plně automatické kávovary JURA jsou navrženy tak, aby vždy připravily dokonalou kávu. Rozmanitost možností v nastavení Vám dopřeje kávové potěšení oblíbených druhů a specialit.
Plně automatické kávovary JURA mají intergrovanou údržbu, kterou lze snadno spustit stisknutím tlačítka údržby.

3. Úspora energie
Šetrnost k naši planetě a k jejím zdrojům bylo vždy předností JURA. A to je důvod, proč plně automatické kávovary JURA přichází s inovační technologií a úsporným energetickým režimem předcházejícím zbytečné spotřebě a aktivní úsporou energie. Nezávislý test ukázal, že přístroje od JURA patří mezi nejlepší v šetrnosti energie.

4. Eco-přátelský
Přípravou znamenité kávy z čerstvých kávových zrn aktivně pomáháte redukovat odpad. Pomletou kávu můžete jednoduše zkompostovat.


Technologie JURA

Aktivní sledování zrnkové kávy
Aktivní sledování zrnkové kávy sleduje kávu v zásobníku a upozorní na nedostatek kávy ještě dřív, než dojde k přípravě. Díky tomu již nedojde k přípravě “poloviční” kávy a na nedostatek zrnkové kávy jste včas upozorněni.

CLARIS filtrační system
Filtrační systém CLARIS od JURA nabízí ochranu proti vápníku. Filtrační patrona CLARIS zabraňuje usazení vodního kamene v topném tělese bez použití chemických přísad. Odstraněním těžkých kovů a dalších nežádoucích látek se výrazně zlepší chuť pitné vody. CLARIS od JURA je tvrdý k vodnímu kameni, ale jemný k Vašemu kávovaru.

Intelligent Pre Brew Aroma System (I.P.B.A.S.©)
Příprava perfektní kávy není jen souhra náhod. Správný proces spařování je ovlivňován mnoha faktory a technologie IMPRESSA je odpovědí proč kávovary JURA uvolní maximum aroma a maximum chuti při každé přípravě. Pre Brew Aroma System© je odpovědí pro všechny znalce a milovníky kvalitní espresso kávy.

Inteligentní předehřívání
Při optimální teplotě přípravy se může projevit aroma v plném rozsahu. Během přestávek v přípravě kávy dochází k ochlazování průtokového systému, což znamená, že se mezi topným tělesem a spařovací jednotkou ztrácí teplo. Funkce inteligentního předehřívání vyvinutá společností JURA v takovém případě individuálně vyrovnává rozdíly v teplotě a zajišťuje, aby k extrakci docházelo vždy při optimální teplotě spaření.

Intelligent water system (I.W.S.©)
Inteligentní vodní systém umožňuje automatickou detekci filtru v nádobě na vodu a zaručuje bezpečnější a účinnější používání filtru než kdykoli v minulosti.

J.O.E.

Bezplatný operační systém pro intuitivní dotykové ovládání
JURA Operating Experience (J.O.E.®) přináší všechny funkce automatických kávovarů JURA do Vašeho smartphonu a dokonce i do hodinek Apple Watch. Pojmenujte si libovolně své oblíbené speciality a přiřaďte jim libovolný obrázek. Pomocí posuvníků si přizpůsobíte nastavení podle své osobní chuti.
J.O.E.® je kompatibilní se všemi plně automatickými kávovary JURA vybavenými technologií Smart Connect.

Energy Save Mode (E.S.M.©)
S pomocí ESM (Energy Save Mode©), můžete přístroj nastavit do energeticky úsporného módu. Takto můžete ušetřit až 40 % spotřeby energie proti běžnému provozu.

Mlýnek Aroma+
Aroma+ mlýnek snižuje čas mletí a hluk až o 50%. Geometrie mlýnku a jemnější ozubení mlecích kamenů zaručuje stejnoměrné mletí po celou dobu životnosti přístroje.

Mlýnek Aroma G3
Konstrukce šestistupňového mlýnku AromaG3 byla důkladně optimalizována. Mlýnek pracuje rychle, ale jemně a zachovává veškeré aroma při mletí kávových zrn na ideální hrubost. Došlo také k výraznému zkrácení doby mletí a snížení hlučnosti.

P.E.P.®
Impulzní extrakční proces (Pulse Extraction Process – P.E.P.®) zajišťuje optimální dobu extrakce tím, že v přesných dávkách nechává pomletou kávou protékat horkou vodu v množství potřebném pro krátkou kávu, jako je ristretto nebo espresso. Tato jedinečná inovace umožňuje plné rozvinutí aroma a výsledkem je espresso špičkové kvality.

Rotační ovladač
Rotační ovladač činí ovládání přístroje tak snadné. Použijte jej pro nastavení dávky vody, nebo s jeho pomocí proveďte programové nastavení. Prosté otočení a stisknutí rotačního ovladače.

Technologie jemné pěny
Nejmodernější technologie trysky připraví mléčnou pěnu nebývalé kvality. Pěna je jak jemná tak i kompaktní, dávající krémovou konzistenci s jemnou sladkostí.
Trysky mají dvě oddělené komory, ve kterých je mléko zpěněno dvakrát. Jakékoli bubliny, které se vytvoří, prasknou, pěna se zpevní a je extrémně jemná. Tři bary ve výpusti trysky zpomalí mléčnou pěnu při výstupu z trysky a tato pěna teče pomalu a rovnoměrně do šálku.

Technologie RFID
Každá filtrační patrona CLARIS Smart je vybavena novou technologií RFID (radiofrekvenční identifikace). Integrovaný RFID čip zajišťuje stálou komunikaci mezi filtrem a automatickým kávovarem, čímž umožňuje vysoce účinné a bezpečné používání filtru.

TFT displej pro jednoduché, intuitivní ovládání.
Stačí otočit rotačním ovladačem a seznam speciálních káv se zobrazí na moderním TFT displeji. Vše, co musíte udělat, je stisknout tlačítko a ihned poté si vychutnat šálek kávy.
Automatický kávovar vás provede všemi nabídkami a programováním pomocí textů a obrázků.

Údržba a čištění
Pro dokonalou kávu v každém šálku je důležité přístroj udržovat běžnou údržbou a následující rutinní údržbou po použití mléka, kávy a vody z hygienických důvodů.
Intergrovaný program čištění automatických kávovarů JURA zvládne odstranit mastnoty z patentované spařovací jednotky. Díky využití moderní technologie, čištění probíhá při 80°C (ruční mytí je možné pouze do 40°C). To zaručuje optimální hygienu a čistotu, bez přemisťování jednotky a manuálního čištění.
A to je důvod, proč má každý automatický kávovar JURA integrovanou údržbu na pouhé stisknutí tlačítka.

Tomáš Matýsek foto
Obsluhuje Vás
Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

Jsme autorizovaný obchod švýcarských kávovarů JURA.
Máme mnohaleté zkušenosti s prodejem kávovarů.
Rádi vám poradíme s nejvhodnějším kávovarem pro vaše potřeby.
Postaráme se o vás: záruční a pozáruční servis je u nás samozřejmostí.
Vše skladem – při objednání do 12hod odešleme kávovar ještě ten den s dopravou zdarma.

Výročí - 17 let
 

Sledování zásilky

Pokud si přejete vysledovat Vaši zásilku, prosím zadejte zde Vaše číslo objednávky.