jura.astranet.cz :: specializovaný obchod na švýcarské kávovary JURA - AstraNet.cz

Od založení společnosti v roce 1931 patří mezi základní hodnoty značky JURA inovace, přesnost, kvalita, spolehlivost, udržitelnost a servis. Tato švýcarská firma se zaměřuje výhradně na výrobu prémiových plně automatických kávovarů a řadí se mezi jedinečné světové značky na trhu s vynikající odbornou pověstí.
Plně automatické kávovary značky JURA se vyznačují nejlepšími kávovými výrobky, intuitivním jednoduchým ovládáním a vynikajícím designovým provedením. JURA získala mnohá světová ocenění za kvalitu a design.

Seznamte se s jedinečnými technologiemi kávovarů JURA. >> TECHNOLOGIE JURA.  

Domácí kávovary

Plně automatické kávovary vynikají v každém prostředí svým jedinečným provedením, přesvědčí pohodlným ovládáním a potěší dokonalými výsledky při přípravě. S každým kávovarem obdržíte WELCOME SET, který obsahuje náhradní filtr Claris Smart, čistící tablety a čistič mléčných cest (pokud je jimi kávovar vybaven).

J8 twin
J8 twin

NOVINKA 2024
2 zásobníky a 2 mlýnky
6,7"displej Panorama
E6 Piano Black
E6

NOVINKA 2024
Oblíbený kávovar v nové barvě Piano Black
S8 Platin
S8

NOVINKA 2024
Speciality se slazenou mléčnou pěnou
E8 Piano White
E8

NOVINKA 2023
Nový barevný displej o velikosti 3,5"

Profesionální kávovary

Díky profesionálním plně automatickým kávovarům jsou zákazníci, hosté, ale i spolupracovníci na všech pracovištích, v kancelářích, v obchodech, barech, hotelech či v kadeřnických salónech hýčkání tou nejlepší kávou. To vše s vynikajícím poměrem cena/výkon. S každým kávovarem obdržíte WELCOME SET, který obsahuje náhradní filtr Claris Smart, čistící tablety a čistič mléčných cest. V nabídce najdete kávovary s kapacitou od 80 šálků kávy až po 200 šálků kávy denně.


X6 Dark Inox

12 nápojů, denní kapacita 80 porcí, Mlýnek AromaG3

X10 Dark Inox

35 teplých a studených nápojů
denní kapacita 100 porcí

WE6 Piano Black

8 nápojů, denní kapacita 30 porcí, Mlýnek AromaG3

Příslušenství

Široká nabídka příslušenství ke každému kávovaru. Najdete zde chladničky na mléko, ohřívač šálků, nádobky na mléko i kávový servis.

Údržba

Pro dokonalou kávu je nezbytná čistota kávovaru bez usazenin a čerstvá voda. Díky čistícím tabletám JURA a filtrům na vodu JURA, získáte skvělou chutnou kávu a zažijete kýžený požitek. Jak správně čistit kávovar zjistíte v naší sekci ÚDRŽBA A SERVIS.

 


Proč kávovar JURA

Dokonalé espresso připravené stiskem tlačítka

Espresso je klasická italská káva a také základ většiny kávových specialit. S kávovary JURA můžete snadno připravovat dokonalé espresso jedním stiskem tlačítka.
Dokonalý prožitek z kávy začíná u správných ingrediencí. JURA proto používá pouze vysoce kvalitní mlýnky, které se vyznačují malým opotřebením a vysokou odolností.

Dokonalé kávové speciality s mlékem připravené stiskem jednoho tlačítka

Příprava lahodné a esteticky příjemné kávové speciality s mlékem vyžaduje nejen dokonalé espresso, ale také bohatou mléčnou pěnu jemné konzistence. Výpusti jsou výškově a šířkově nastavitelné podle velikosti šálků a sklenic,
takže se nemusíte obávat, že by během přípravy došlo k rozlití vašeho oblíbeného nápoje.
Patentovaný vícekomorový systém trysek na cappuccino zpěňuje mléko podle standardů profesionálních baristů.

Trvalá udržitelnost

Kvalita, inovace a trvalá udržitelnost jsou součástí značky JURA stejně jako vysoké povědomí o ekologické problematice. JURA vyrábí kávovary, které uživatelům poskytují mnoho let potěšení za předpokladu, že je prováděna jejich řádná údržba. Tato filozofie je záměrně namířena proti spotřebnímu způsobu uvažování. Kávovary dávají na výběr z libovolných druhů kávy a eliminují zbytečný obalový odpad.

 


Klíčové technologie JURA

Mlýnek Aroma G3 P.E.P. I.W.S. I.W.S.

Mlýnek AromaG3

Kávová zrna jsou vždy čerstvě pomleta tak, aby garantovala optimální chuť. Změnou nastavení mlýnku si můžete zvolit požadovanou jemnost mletí kávových zrn. Jemnost mleté kávy má vliv na dobu průtoku vody, takzvaný čas extrakce. Čím jemněji je káva pomletá, tím intenzivnější je chuť. Zdokonalením řezného úhlu uvnitř mlecího kuželu mlýnku AromaG3 se inženýrům JURA podařilo výrazně zvýšit účinnost. Díky tomu lze dosáhnout dokonalého, přirozeně plného aroma za poloviční dobu mletí.

Intelligent Pre Brew Aroma System (I.P.B.A.S.©) – Inteligentní systém předspaření a impulzní extrační proces (P.E.P.®)

I.P.B.A.S. je způsob předspaření, který z každé kávové směsi nebo pražené kávy uvolňuje optimální vůni a chuť. Impulzní extrakční proces získá i z velmi krátkých kávových specialit, jako je espresso nebo ristretto, maximální aroma. Voda protéká v krátkých přesných intervalech přes jemně pomletou kávu a tak dochází k optimalizaci času extrakce.

Inteligentní vodní systém (I.W.S.®) s filtrem CLARIS Smart

Čerstvá studená voda je pro přípravu dokonalé kávy nezbytným předpokladem. Pokud není voda filtrována, dochází k zanášení kávovaru vodním kamenem. JURA nabízí inteligentní řešení: filtrační patronu CLARIS, která chrání přístroj před vápennými usazeninami a prodlužuje jeho životnost. Máte zaručenou stabilně vysokou kvalitu vody, a tím i kvalitu kávy. Inteligentní vodní systém (I.W.S.®) díky revoluční technologii automaticky rozpozná vložení filtru bez nutnosti jakéhokoli programování.

Příprava mléka a mléčné pěny, regulace teploty

Kávové speciality, jako je cappuccino, latte macchiato a další mléčné nápoje, se připravují s mlékem nebo mléčnou pěnou. Inovativní napěňovače mléka JURA využívají revoluční technologii jemné pěny k vytvoření lehce texturované pěny s dlouhotrvající konzistencí nebo k jednoduchému ohřátí mléka na požadovanou teplotu.


O nás

NOVINKA PRO NAŠE ZÁKAZNÍKY

HomeCredit

Možnost nákupu na splátky pro objednávky nad 2.000,- Kč s DPH. Služba je poskytována společností Home Credit, a.s. Podrobné informace k nákupu na splátky ZDE.

certifikát: (pro zvětšení klikněte)

O násO nás
O násO nás
O násO nás
O násO nás
Tomáš Matýsek foto
Obsluhuje Vás
Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

Jsme autorizovaný obchod švýcarských kávovarů JURA.
Máme mnohaleté zkušenosti s prodejem kávovarů.
Rádi vám poradíme s nejvhodnějším kávovarem pro vaše potřeby.
Postaráme se o vás: záruční a pozáruční servis je u nás samozřejmostí.
Vše skladem - při objednání do 12 hodin odešleme ještě ten den.
Doprava zdarma po celé ČR při nákupu nad 3000,- Kč.

Výročí - 17 let
Astranet.cz
/
Created by Netsimple

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.