jura.astranet.cz :: specializovaný obchod na švýcarské kávovary JURA - AstraNet.cz

+420 604 254 986
astra@astranet.cz

Od roku 1931 začala uvádět na trh švýcarská společnost JURA Elektroapparate AG luxusní přístroje pro domácnosti. Tradiční švýcarská značka se stala celosvětovým hráčem. Získala mnohá světová ocenění: např. test kvality Stiftung Warentest (rok 2016 - E8 magazine 12/2016 good /1.9, rok 2016 - E6 magazine 12/2016 good / 2.0) nebo ocenění designu (Red Dot Design Award: rok 2016 - IMPRESSA E8, rok 2019 - ENA 8).

Seznamte se s jedinečnými technologiemi kávovarů JURA.


Domácí kávovary

Plně automatické kávovary vynikají v každém prostředí svým jedinečným provedením, přesvědčí pohodlným ovládáním a potěší dokonalými výsledky při přípravě. S každým kávovarem obdržíte WELCOME SET, který obsahuje náhradní filtr Claris Smart, čistící tablety a čistič mléčných cest (pokud je jimi kávovar vybaven).

domácí kávovary

Profesionální kávovary

Díky profesionálním plně automatickým kávovarům jsou zákazníci, hosté, ale i spolupracovníci na všech pracovištích, v kancelářích, v obchodech, barech, hotelech či v kadeřnických salónech hýčkání tou nejlepší kávou. To vše s vynikajícím poměrem cena/výkon. S každým kávovarem obdržíte WELCOME SET, který obsahuje náhradní filtr Claris Smart, čistící tablety a čistič mléčných cest. V nabídce najdete kávovary s kapacitou od 80 šálků kávy až po 200 šálků kávy denně.

Příslušenství

Široká nabídka příslušenství ke každému kávovaru. Najdete zde chladničky na mléko, ohřívač šálků, nádobky na mléko i kávový servis.

Údržba

Pro dokonalou kávu je nezbytná čistota kávovaru bez usazenin a čerstvá voda. Díky čistícím tabletám JURA a filtrům na vodu JURA, získáte skvělou chutnou kávu a zažijete kýžený požitek. Jak správně čistit kávovar zjistíte v naší VIDEO PODPOŘE.

 


Proč kávovar JURA

Dokonalé espresso připravené stiskem tlačítka

Espresso je klasická italská káva a také základ většiny kávových specialit. S kávovary JURA můžete snadno připravovat dokonalé espresso jedním stiskem tlačítka.
Dokonalý prožitek z kávy začíná u správných ingrediencí. JURA proto používá pouze vysoce kvalitní mlýnky, které se vyznačují malým opotřebením a vysokou odolností.

Dokonalé kávové speciality s mlékem připravené stiskem jednoho tlačítka

Příprava lahodné a esteticky příjemné kávové speciality s mlékem vyžaduje nejen dokonalé espresso, ale také bohatou mléčnou pěnu jemné konzistence. Výpusti jsou výškově a šířkově nastavitelné podle velikosti šálků a sklenic,
takže se nemusíte obávat, že by během přípravy došlo k rozlití vašeho oblíbeného nápoje.
Patentovaný vícekomorový systém trysek na cappuccino zpěňuje mléko podle standardů profesionálních baristů.

Trvalá udržitelnost

Kvalita, inovace a trvalá udržitelnost jsou součástí značky JURA stejně jako vysoké povědomí o ekologické problematice. JURA vyrábí kávovary, které uživatelům poskytují mnoho let potěšení za předpokladu, že je prováděna jejich řádná údržba. Tato filozofie je záměrně namířena proti spotřebnímu způsobu uvažování. Kávovary dávají na výběr z libovolných druhů kávy a eliminují zbytečný obalový odpad.

 


Klíčové technologie JURA

Mlýnek Aroma G3 P.E.P. I.W.S. I.W.S.

Mlýnek AromaG3

Kávová zrna jsou vždy čerstvě pomleta tak, aby garantovala optimální chuť. Změnou nastavení mlýnku si můžete zvolit požadovanou jemnost mletí kávových zrn. Jemnost mleté kávy má vliv na dobu průtoku vody, takzvaný čas extrakce. Čím jemněji je káva pomletá, tím intenzivnější je chuť. Zdokonalením řezného úhlu uvnitř mlecího kuželu mlýnku AromaG3 se inženýrům JURA podařilo výrazně zvýšit účinnost. Díky tomu lze dosáhnout dokonalého, přirozeně plného aroma za poloviční dobu mletí.

Intelligent Pre Brew Aroma System (I.P.B.A.S.©) – Inteligentní systém předspaření a impulzní extrační proces (P.E.P.®)

I.P.B.A.S. je způsob předspaření, který z každé kávové směsi nebo pražené kávy uvolňuje optimální vůni a chuť. Impulzní extrakční proces získá i z velmi krátkých kávových specialit, jako je espresso nebo ristretto, maximální aroma. Voda protéká v krátkých přesných intervalech přes jemně pomletou kávu a tak dochází k optimalizaci času extrakce.

Inteligentní vodní systém (I.W.S.®) s filtrem CLARIS Smart

Čerstvá studená voda je pro přípravu dokonalé kávy nezbytným předpokladem. Pokud není voda filtrována, dochází k zanášení kávovaru vodním kamenem. JURA nabízí inteligentní řešení: filtrační patronu CLARIS, která chrání přístroj před vápennými usazeninami a prodlužuje jeho životnost. Máte zaručenou stabilně vysokou kvalitu vody, a tím i kvalitu kávy. Inteligentní vodní systém (I.W.S.®) díky revoluční technologii automaticky rozpozná vložení filtru bez nutnosti jakéhokoli programování.

Příprava mléka a mléčné pěny, regulace teploty

Kávové speciality, jako je cappuccino, latte macchiato a další mléčné nápoje, se připravují s mlékem nebo mléčnou pěnou. Inovativní napěňovače mléka JURA využívají revoluční technologii jemné pěny k vytvoření lehce texturované pěny s dlouhotrvající konzistencí nebo k jednoduchému ohřátí mléka na požadovanou teplotu.


O nás

O násO násO násO nás

O násO násO násO nás

 

Tomáš Matýsek foto
Obsluhuje Vás
Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

Jsme autorizovaný obchod švýcarských kávovarů JURA.
Máme mnohaleté zkušenosti s prodejem kávovarů.
Rádi vám poradíme s nejvhodnějším kávovarem pro vaše potřeby.
Postaráme se o vás: záruční a pozáruční servis je u nás samozřejmostí.
Vše skladem – při objednání do 12hod odešleme kávovar ještě ten den s dopravou zdarma.

Výročí - 17 let