Kávovar J6 Brillant Silver + chladnička Cool Control Wireless 1l - AstraNet.cz

Kávovar J6 Brillant Silver + chladnička Cool Control Wireless 1l

Při objednání kávovaru J6 Brillant Silver dostanete zdarma chladničku Cool Control Wireless 1 l s bezdrátovou komunikací.

Chladnička neustále komunikuje s automatickým kávovarem. Chladnička tak dokáže sdělit, že již nemá dostatek mléka pro přípravu další porce Cappuccina nebo Latte macchaita. Pokud klesne hladina mléka pod stanovenou, předprogramovanou hladinu senzoru, objeví se na displeji kávovaru hláška „Doplňte mléko“. Toto zvyšuje komfort užívání kávovaru a zabraňuje cákání mléka a mléčné pěny okolo šálku.
Vysoce kvalitní nerezová nádoba má objem 1 litr. Nádoba se snadno vyjímá a bajonetový uzávěr se lehce otvírá pro doplnění mléka. Nádobu je možné skladovat v chladničce a mýt v myčce dle potřeby.

Cool Control zchladí mléko až o 25° C oproti okolí. Jakmile dosáhne teplota 4 ° C je nadále udržována v tomto optimálním rozsahu. Cool Control nyní přichází s úsporou energie - funkcí automatického vypnutí. Po vyjmutí nádoby z nerezové oceli se funkce chlazení automaticky deaktivuje.

Akce je platná do 28.2.2019.Tomáš Matýsek foto
Obsluhuje Vás
Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

Jsme autorizovaný obchod švýcarských kávovarů JURA.
Máme mnohaleté zkušenosti s prodejem kávovarů.
Rádi vám poradíme s nejvhodnějším kávovarem pro vaše potřeby.
Postaráme se o vás: záruční a pozáruční servis je u nás samozřejmostí.
Vše skladem - při objednání do 12 hodin odešleme ještě ten den.
Doprava zdarma po celé ČR při nákupu nad 3000,- Kč.

Výročí - 17 let
Astranet.cz
/
Created by Netsimple

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.